FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ
- ivchotr
- потребител

- Мнения: 1052
- Регистриран: 31 окт 2015, 13:40
- Местоположение: София
- Status: Извън линия
Re: FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ
В 20+ годишен резервоар има такава гняз, че добавките по-скоро прецакват още нещата. Защото разтварят утайките и те се понасят към двигателя.
Знам всички вицове за Форд 
-
aspasia
- потребител

- Мнения: 1532
- Регистриран: 30 ное 2010, 19:10
- Модел на автомобила: форд фокус-2000 1.6 16v
- Местоположение: София
- Status: Извън линия
Re: FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ
Преди известно време сменях бензиновата помпа на съсед колата му е 2000 година Audi A4 дупката беше голяма и се виждаше всичко за 25 годишна кола вътре беше чисто даже имаше цедки на помпата и по тях нямаше никакви мръсотии освен че бяха потъмнели от времето. По вероятно ако има по големи боклуци да останат във филтъра след резервоара който вътре е хартиен.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта
